ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ: Κατάθεση δικαιολογητικών για την ολοκλήρωση της εγγραφής των πρωτοετών φοιτητων – Ωρολόγιο Πρόγραμμα

Σας υπενθυμίζουμε ότι η κατάθεση δικαιολογητικών για την ολοκλήρωση της εγγραφής των πρωτοετών φοιτητών εχει καταληκτική ημερομηνία  2 Οκτωβρίου 2020 (βλ. συνημμένη ανακοίνωση).

Σύμφωνα με το ακαδημαϊκό ημερολόγιο ως ημερομηνία έναρξης μαθημάτων έχει οριστεί η Δευτέρα 5 Οκτωβρίου 2020. Αναφορικά με τον τρόπο διεξαγωγής των μαθημάτων του χειμερινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2020-2021, ανακοινώνεται ότι η διδασκαλία των μαθημάτων (Θεωρία, Ασκήσεις, Εργαστήρια) θα γίνει δια ζώσης και εξ αποστάσεως σύμφωνα με τις προβλεπόμενες διατάξεις της υπ’ αριθμ. 115744/Ζ1/4.9.2020 Κοινής Υπουργικής Απόφασης (Β΄3707) και του αριθμ. πρωτ. 327/24-09-2020 εγγράφου του ΥΠΑΙΘ (ΑΔΑ: ΨΧ2Υ46ΜΤΛΗ-ΛΚ5).

Στο ωρολόγιο πρόγραμμα χειμερινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2020-2021 το οποίο έχει  ήδη αναρτηθεί σε προηγούμενη ανακοίνωση επισημαίνουμε ότι τα μαθήματα στα οποία δεν υπάρχει αίθουσα διδασκαλίας θα διεξαχθούν εξ αποστάσεως (μαύρο χρώμα ) ενώ στα μαθήματα των οποίων η διδασκαλία θα γίνει δια ζωσης (κόκκινο χρώμα) αναφέρεται και η αίθουσα διδασκαλίας. Ανακοινώσεις σχετικά με τα μαθήματα θα αναρτηθούν τις επόμενες ημέρες.

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΧΕ 2020-2021 ΓΣ- COVID FINAL

ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2020-2021

ΑΙΤΗΣΗ-ΕΓΓΡΑΦΗΣ-ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ-ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Από τη Γραμματεία του Τμήματος